Přivítání

Jménem celého našeho dvoučlenného týmu Tě zde vítám, návštěvníku. Jak už slavnostní první novinka napovídá, naše doména se rozjíždí v tom pravém slova smyslu. Zatím jsem uveřejnil alespoň tuto malou část budoucího portálu, jehož plánovaný rozsah můžeš vidět už teď, při pohledu na odkazy v menu. 

Protože rozestavěný web nedělá dobrou vizitku, pokud je rozestavěný až příliš dlouho, tímto si před zraky všech návštěvníků stanovuji deadline na 31. prosince na dokončení této prezentace. Do nového roku chceme vstoupit v "plné polní", s hotovým portálem a s PsPadem ve složce "Po spuštění". Již nyní se můžeme pochlubit prvním spuštěným projektem, kterým je Celebrant's Movie Data Base, zkráceně CMovieDB nebo CMDB. Projektů bude časem přibývat, stejně jako obsahu na těchto stránkách. O jednotlivých projektech si můžeš něco přečíst v sekci "Projekty". Kdyby Tě zajímalo, co stálo za vznikem cqproject.net, koukni se do sekce "O nás". 

To je ode mne zatím vše, hezké svátky přeje Celebrant (Aleš Procházka).

Novinky

Jan 01

Šťastný nový rok 2!

365 dnů uběhlo jako voda, CQProject je zase o něco blíže k dokončení a jeho autoři o rok zestárli, stejně jako vy. To je přesně ten důvod, proč byste měli ihned popadnout sklenici šampusu, či jiné konzumní lihoviny, a připít si na šťastný Nový rok 2010!

Napsal: celebrant

Dec 29

Podobizny

Do sekce "O nás" byl přidán nový příspěvek s našimi podobiznami.Dont Feed
Pojďte se na nás podívat! (nebojte, nekoušem)

Napsal: qwerty

Jan 01

Šťastný nový rok!

Přejeme všem návštěvníkům šťastný nový rok, rok 2009. Nechť každý zažije mnoho úspěchů a radostí. My jsme si nadělili funkční portál a PsPad ve složce "Po spuštění".

Všechno nejlepší přeje tým CQProject.net.

Napsal: admin

Dec 23

Spuštění prezentace

Dnes je pro cqproject.net historický den, neboť naše doména dostala důstojnou uvítací prezentaci, která zároveň bude sloužit jako rozcestník na naše projekty.

Napsal: admin